Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Wilho Sipilä

Wilho Sipilä

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.06.1909 - 01.02.1914

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, lääninrovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV