Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aatto Sirén

Aatto Sirén

Kansanedustajana   22.05.1907–01.02.1914, 04.04.1917–16.05.1918, 01.08.1929–20.10.1930, 01.09.1933–31.08.1936

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV