Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Yrjö Sirola

Yrjö Sirola

Kansanedustajana   22.05.1907 - 28.02.1910, 01.11.1917 - 16.05.1918

Ammatti / arvo:
sanomalehdentoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV