Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Artturi Sivenius

Artturi Sivenius

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911

Ammatti / arvo:

toimitsija

Tehtävät eduskuntaryhmässä:

  • Sosialidemokraattinen eduskuntaryhmä (pj) –