Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Snellman

Juho Snellman

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.06.1909 - 01.02.1914, 01.11.1917 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV