Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Gösta Stenbäck

Gösta Stenbäck

Kansanedustajana   01.08.1908 - 28.02.1910, 02.02.1914 - 03.04.1917

Ammatti / arvo:
oikeusneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV