Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pekka Strengell

Pekka Strengell

Kansanedustajana   10.10.1924 - 01.09.1927, 08.11.1928 - 20.10.1930

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV