Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Cay Sundström

Cay Sundström

Kansanedustajana   01.09.1936 - 25.11.1941, 04.11.1944 - 11.09.1945

Ammatti / arvo:
odontologian kandidaatti, suurlähettiläs

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV