Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Taavi Tainio

Taavi Tainio

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.02.1911–01.02.1914, 05.09.1922–17.03.1929

Lisätiedot:

05.09.1922 - 17.03.1929
Seuraaja: Axel Åhlström /Sdp

Ammatti / arvo:

puoluesihteeri