Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Konsta Talvio

Konsta Talvio

Kansanedustajana   01.08.1929 - 20.10.1930, 06.04.1945 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV