Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kauko Tamminen

Kauko Tamminen

Kansanedustajana   22.07.1958 - 04.04.1966, 19.05.1967 - 25.03.1983

Ammatti / arvo:
paperityöläinen, tiedotussihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV