Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

August Tanttu

August Tanttu

Kansanedustajana   01.08.1908–31.05.1909, 01.03.1910–03.04.1917, 01.11.1917–31.03.1919, 05.09.1922–30.04.1924

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV