Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Tarkkanen

Mikko Tarkkanen

Kansanedustajana   05.09.1922 - 05.04.1945, 21.07.1951 - 28.03.1954

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, maanviljelysneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV