Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Vili Taskinen

Vili Taskinen

Kansanedustajana   04.04.1917–31.10.1917, 12.02.1919–31.03.1919, 04.10.1920–04.09.1922

Ammatti / arvo:
maanviljelijä. toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV