Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Otto Thuneberg

Otto Thuneberg

Kansanedustajana   04.04.1917 - 31.10.1917, 05.09.1922 - 30.04.1924

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, liikemies, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV