Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Otto Toivonen

Otto Toivonen

Kansanedustajana   04.04.1917–31.10.1917, 05.09.1922–31.07.1929, 03.04.1933–05.04.1945, 21.07.1951–28.03.1954

Ammatti / arvo:
luennoitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV