Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Torppa

Juho Torppa

Kansanedustajana   22.05.1907 - 01.02.1914, 01.04.1919 - 04.09.1922, 02.09.1927 - 31.07.1929

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV