Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Elias Tukia

Elias Tukia

Kansanedustajana   04.04.1917 - 31.03.1919, 01.05.1924 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV