Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jukka Tuomikoski

Jukka Tuomikoski

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 01.11.1917–16.05.1918

Ammatti / arvo:
maalari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV