Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Walto Tuomioja

Walto Tuomioja

Kansanedustajana   01.05.1924–31.07.1929, 21.10.1930–02.10.1931

Lisätiedot:

21.10.1930 - 02.10.1931
Seuraaja: Eetu Jussila /Ml

Ammatti / arvo:

varatuomari, päätoimittaja