Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Toivo Tyrni

Toivo Tyrni

Kansanedustajana   01.09.1933–15.11.1935, 09.12.1947–21.07.1948

Ammatti / arvo:
lääketieteen ja kirurgian tohtori, kunnanlääkäri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV