Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

August Tåg

August Tåg

Kansanedustajana   01.02.1911 - 31.03.1919, 02.09.1927 - 31.07.1929

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV