Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Törmä

Heikki Törmä

Kansanedustajana   01.06.1909 - 03.04.1917, 01.04.1919 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
osastonhoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV