Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Iisakki Vahe

Iisakki Vahe

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.03.1910 - 03.04.1917

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV