Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Vilho Vallas

Vilho Vallas

Kansanedustajana   01.08.1929 - 20.10.1930, 01.09.1933 - 31.08.1939

Ammatti / arvo:
kapteeni evp., maanviljelijä, puutarhuri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV