Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

August Valta

August Valta

Kansanedustajana   02.09.1927–31.08.1933, 01.12.1941–04.11.1944

Ammatti / arvo:
isännöitsijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV