Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Vehkaoja

Heikki Vehkaoja

Kansanedustajana   01.05.1924 - 31.08.1939, 06.04.1945 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV