Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Osmo Vepsäläinen

Osmo Vepsäläinen

Kansanedustajana   27.09.1975–23.03.1979, 26.03.1983–20.03.1987

Ammatti / arvo:
sosionomi, henkilöstöpäällikkö

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV