Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Albin Wickman

Albin Wickman

Kansanedustajana   01.09.1933 - 21.07.1958, 20.02.1962 - 04.04.1966

Ammatti / arvo:
saarnaaja, sosiaalineuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV