Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

K.H. Wiik

K.H. Wiik

Kansanedustajana   01.02.1911–16.05.1918, 05.09.1922–31.07.1929, 01.09.1933–25.11.1941, 04.11.1944–29.06.1946

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, puoluesihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV