Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emil Viljanen

Emil Viljanen

Kansanedustajana   02.02.1914 - 03.04.1917, 01.04.1919 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV