Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Johannes Wilskman

Johannes Wilskman

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.02.1911 - 01.02.1914

Ammatti / arvo:
hovioikeuden presidentti, laamanni

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV