Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Virkki

Mikko Virkki

Kansanedustajana   01.08.1908 - 31.05.1909, 01.03.1910 - 25.09.1918

Ammatti / arvo:
huvilanomistaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV