Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Rabbe Wrede

Rabbe Wrede

Kansanedustajana   01.03.1910 - 01.02.1914, 01.11.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
professori, kansleri, vapaaherra

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV