Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaarlo Vuokoski

Kaarlo Vuokoski

Kansanedustajana   01.11.1917 - 04.09.1922, 01.05.1924 - 01.09.1927

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV