Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Väisänen

Heikki Väisänen

Kansanedustajana   04.04.1917–31.10.1917, 14.01.1919–31.03.1919, 01.08.1929–20.10.1930

Ammatti / arvo:
vahtimestari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV