Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Yrjö Yrjö-Koskinen

Yrjö Yrjö-Koskinen

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911

Ammatti / arvo:

ylitirehtööri, vapaaherra, valtioneuvos