Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Toivo Åsvik

Toivo Åsvik

Kansanedustajana   29.03.1954 - 04.04.1966, 23.03.1970 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
työmies, toimitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV