Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Markku Pakkanen

Markku Pakkanen

Kansanedustajana   21.03.2007–19.04.2011, 22.04.2015–16.04.2019

Ammatti / arvo:
kuljetusyrittäjä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV